Historie areálu

Areál byl postaven v 70.-80. letech a obsahuje 18 staveb. Business Park Jihlava je nyní vlastněn rodinnou společnosti, kterou aktuálně vede nejstarší dcera zakladatele společnosti. Původně se zde nacházely sklárny Bohemia Crystals, které však ukončily svojí činnosti v roce 2007 a následně byly provozovány společností, která vlastnila areál před nynějšími majiteli. 

Máte pocit, že se Vám těžce dýchá? To protože potřebujete k životu prostor! My Vám ho dáme a o vše ostatní se postaráme. Pronajímáme prostory pro komerční využití kousek od exitu 112 dálnice D1 ve směru na Brno. Areál se nachází nejen v srdci Vysočiny nedaleko krajského města Jihlavy, ale také v samém středu České Republiky, v polovině cesty mezi Prahou a Brnem.

Areál v číslech

Areál s pozemky se rozkládá téměr na 98 tisícech m2 a čítá osmnáct staveb - provozní haly, sklady či administrativní budovy. Business Park leží 1 km severně od dálnice D1 exit 112 ve směru na Brno, v obci Antonínův Důl, u silnice 1. třídy č. 38 Jihlava - Havlíčkův Brod.

Začlenění areálu do okolí

Komerční areál, který slouží pro výrobní a skladové účely a disponuje i obchodně/administrativní částí, která byla částečně rekonstruována v roce 2007. Business Park leží nedaleko krajského města Vysočiny, Jihlavy, v katastrální území Antonínův Důl, pozemky kolem areálu pak v k.ú. Střítež u Jihlavy a Pávov. Díky skvělému umístění u sjezdu na kilometru 112 z dálnice D1, je areál přístupný pro nákladní dopravu i kamiony. Pro vyšší bezpečnost je celý areál kompletně oplocený a na hlavním vjezdu jsou instalované kamery se záznamem.

https://www.idnes.cz/jihlava/zpravy/sklarny-konkurz-majitel-zalesi-antoninuv-dul-jihlava-vysocina-koupe-nemovitost.A180212_382499_jihlava-zpravy_mv