Jaké prostory si budete chtít prohlédnout?Krátký popis prostor a jiných ploch k pronájmu


Pronájem skladových prostor

Sklady od 20m2. Možnost pronájmu prostoru v přízemí, v patře a v budově s průmyslovým výtahem. Prostory možností individuální vybavení v případě potřeby. Vše musí být domluveno předem na základě individuální domluvy.

Pronájem kanceláří

Kanceláře o rozměrech od 15m2. Jsou k pronájmu samostatně, se sociálním zařízením, nebo je možný pronájem kanceláří spojených s obchodním prostorem. Kancelářské prostory jsou obecně jedním z nejžádanějších pronájmů, proto v případě zájmu určitě neváhejte.

V roce 2023 se plánuje výstavba nových kanceláří.

Pronájem výrobních prostor

Pronájem výrobních prostor je u nás za předpokladu vlastního živnostenského, nebo podnikatelského oprávnění a v případech, které udává zákon, s platnou koncesí. Prostory jsou od 30m s možností individuální vybavení v případě potřeby. Vše musí být domluveno předem na základě individuální domluvy.

Pronájem obchodních prostor/showroomů

Potřebujete někde vystavit své výrobky a nestačí Vám na to skleněná vitrína? Nebo potřebujete reprezentativní prostředí, kam přivedete svého důležitého zákazníka a ukážete mu při tom Vaší práci? K tomu Vám poslouží právě showroomy, či jiné obchodní a reprezentativní prostory. 

Pronájem venkovních ploch

Venkovních plochy pronajímáme jak pro parkování, tak pro uskladnění a umístění potřebných věcí, zboží, nebo čehokoliv, co budete potřebovat.

Pronájem parkovacích míst

Parkovacích míst je obecně málo a pokud máte firmu a automobilů hned několik, je pro Vás zaparkovat prakticky nemožné. U nás si můžete pronajmout jak vnitřní ( garáž), tak venkovní parkovací stání.

Pronájem reklamních ploch

Pokud budete potřebovat Vaší firmu zviditelnit, veřejná reklamní plocha je tou nejlepší volbou. U nás v areálu máme hned několik možností, kde Vaší firmu prezentovat - například na reklamním stojanu přímo u vstupu, tudíž se na reklamu podívá každý návštěvník, na nejvyšší budově v areálu, kde bude Vaše reklama vidět již na příjezdu z Havlíčkova Brodu aj.

Krátkodobé pronájmy

Krátkodobé pronájmy znamenají, že například potřebujete konferenční místnost na dva dny příští týden, nebo na dva termíny školení, které budete pořádat příští měsíc.