Kancelářské prostory


Kancelář v hlavní administrativní budově


Nabízíme k dlouhodobému pronájmu kancelář o výměře 18 m2. Cena je 100 Kč / m2 ( bez DPH).  Společně s celou budovou, prošly všechny kancelářské prostory v roce 2017 částečnou rekonstrukcí a jsou tedy obecně ve velmi dobrém stavu. Avšak po kancelářích je na trhu velký poptávka a proto jsou všechny kanceláře v této budově vymalovány vždy po ukončení nájmu  a před nastěhováním nového nájemce. V roce 2021 jsme navíc měnili koberce ve většině těchto kancelářských prostor.   


Ačkoliv jsme tyto prostory nazvali jako kancelářské, jejich využití může být širší. Tyto prostory jsou vhodné k využití nejen jako kanceláře, ale je možné místnost využít jako menší skladový prostor, nebo v případě pronájmu dvou téměř identických kanceláří vedle sebe  můžete mít jeden prostor ke skladování a v druhém mít svou kancelář. Toalety jsou k dispozici na patře, kde se nachází 4 nájemní prostory. 


Celý areál Business Parku je oplocen, hlavní vjezd a příjezd k administrativní budově s kancelářemi je kolem vrátnice, kde je na některé směny v týdnu přítomen hlídač objektu a v případě jeho nepřítomnosti jsme vstupní bránu vybavili kamerovým systémem s funkcí identifikace dopravního prostředku a online přenosem. 


Před administrativní budovou je možnost využití parkování veřejného parkování pro návštěvníky Business Parku, ale také soukromé parkoviště pro administrativní budovu.
Prostory jsou k dispozici ihned!Nenašli jste prostory pro Vás? Ozvěte se nám a my se pokusíme najít vyhovující pronájem Vašim podmínkám