Vítá Vás BUSINESS PARK Jihlava

Pronájem nebytových prostor

S ohledem na Vaše požadavky vytváříme prostory přesně podle Vašich představ

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Nabízíme

Pronájem kancelářských prostor

Kanceláře o rozměrech od 15m2. Kanceláře jsou k pronájmu samostatné, se sociálním zařízením, nebo je možný pronájem kanceláře spojené s obchodním prostorem

Pronájem skladových prostor

Sklady o rozměrech od 20m2. Možnost pronájmu prostor v přízemí, i v patře a v budově s průmyslovým výtahem. Je možné individuální vybavení pronajatých prostor, např. dodělání nakládací rampy, zvětšení vstupních dveří(vrat) a jiné. 

Pronájem výrobních prostor

Možnost pronájmu výrobních prostor za předpokladu vlastního živnostenského, nebo podnikatelského oprávnění a v případech, které udává zákon, s platnou koncesí. Prostory jsou celkové ploše od 30m2 a i zda je možné individuální vybavení v případě potřeby. Např. dodělání nakládací rampy, zvětšení vstupních dveří/vrat, vybavení pro umožnění výrobního procesu, které není možné po ukončení nájmu odstěhovat. Vše však musí být domluveno předem a hrazeno ze složené kauce, nebo na základě individuální domluvy.

Pronájem obchodních prostor

Obchodní prostory pro prezentaci Vašich produktů, nebo služeb. Prostory o rozměrech od 40m2 jsou většinou velice prostorné a světlé, s možností snadného přístupu pro zákazníka. I zde je možné prostory upravit dle Vašich potřeb a požadavků, jestliže nám to typ daného pronájmu dovolí.

Pronájem pro jiné podnikatelské účely

Potřebujete pronájem prostor pro jiné než již zmiňované účely? Vyplňte náš poptávkový list a my se pokusíme najít prostor přesně pro Vás.

Krátkodobý pronájem

Krátkodobě si je možné pronajmout všechny typy prostor. Potřebujete na týden najít útočiště pro Vaše zaměstnance, kteří jsou zde na školení? Čeká Vás důležitá prezentace a Vy potřebujete nějaký reprezentativní prostor, který je na podobné činnosti vybavený? Nebo máte třeba na přechodný čas na uskladnění pár palet zboží? Vyplňte náš poptávkový list a my se pokusíme najít prostor přesně pro Vás.

Kontokorentní pronájem

.... zatím není možné  kontokorentního pronájmu, jelikož je projekt v začátcích. Budeme Vás informovat, až zde tato možnost bude!

Fotogalerie

Pronájem kancelářských prostor
Pronájem skladových prostor
Pronájem výrobních prostor
Pronájem obchodních prostor / Showroomů
Pronájem reklamních ploch
Pronájem parkovacích míst

Nadpis textu

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem.

Modernizace areálu

Příprava prostor k pronájmu


Prostory které si vyberete, je možné upravit přesně pro Vás. Je tedy možné například pomocí Vámi složené kauce prostory upravit Vám na míru.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Na první místě jste pro nás Vy

SPOKOJENÍ NÁJEMNÍCI

Ve svém areálu máme nájemníky spokojené již několik let. 

SPOLUPRÁCE 

V Business Parku Jihlava je zvykem vycházet si navzájem vstříc a pomáhat si.

NONSTOP VRÁTNICE

Do areálu je možnost vstupu a vjezdu pouze přes hlavní vrátnici, která je 24 hodin střežená. Druhá brána, která slouží pro vjezd stávajícím nájemcům, je zamčena.

DOSTUPNOST

Náš areál se nachází pouhé 2 km od sjezdu na Jihlavu  z dálnice EXIT 112 ve směru na Brno.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Potřeby a názory našich nájemníků jsou pro nás důležité a snažíme se najít vždy řešení, nebo kompromis.